Reakcia na: S499.1023 #184917:
Kde som pisla ze som vodic z Trnavky? Vravim ze trnavkove vozy nepoznam, poznam iba vozy z kopceka kde stoji takak chalupka ku ktorej bolo v jednej nemenovanej publikacii napisane pekne - Na OCHRANU pred BOMBARDOVANIM bola vystavana provizorna DREVENNA trolejbusova vozovna na Hrobonovej...... Jazdim mozno viac rokov nez ty prispievas na imhd, takze laskavo tichsie poprosim. Vodicske opravnenie bude do 4 mesiacov uz kompletne, tudiz cela zadna strana vypisana (ak si uz niekedy videl zadnu stranu vodicaku).
A este jeden fakt, ako som uz spominal, mam dost znamych na roznych miestach, nerobi mi problemy zoznamovat sa, a predstav si, vela ludi je vodicov u DPB (dalsie DP nespominam). A cuduj sa svete, s kazdym co sa poznam sa zhoduju moje nazory a ich v dotycnych oblastiach ktore tu prezentujem na maxime.
Inak k Plovdivu, ano, viem, po precitani prispevku mi potom trklo ze bez vlastnych myslienkovych pochodov sa nedala ista pasaz precitat. Islo o to (nepatri k Plovdivu) ze do SSSR boli vozy vyvazane neskor ako nase, a kedze neviem odkial Plovdiv (Bulharsko) vozy dostal, a polovica dotycnej oblasti jazdi na ex SSSR vozoch, predpokladal som ze vozy boli tak isto zo SSSR. Ak neboli, v tomto smere sa ospravedlnujem, popravde povod 14Tr0 z Plovdivu skutocne neviem....
david1
Daj mi tip na rychlejsi presun v MHD v trase Petrzalka - Avion, Petrzalka-Lamac,Raca -Petrzalka pocas dna mimo spiciek.
Pokial tu bude niekedy kolajovy system tak sa da nad tym uvazovat. Samozrejme iba vtedy ,ked vyvazas iba seba bez nakladu.
Som za BUS pruhy no s patricnou stavebnou upravou cize zachovanim pruhov pre IAD na nosnych vnutornych okruhoch,ktorym Sancova ul. urcite je.
Iba premalovanim pruhov na BUS pruhy sa nic zazracne same nevyriesi a nikde vo svete to takto ani neriesia.Praha ma vnutornu magistralu na troch prudoch,Vieden ma tiez v centre dva pruhy+bus pruhy,Pariz,Berlin podobne.