Reakcia na: Ámos #184781:
Ale odhliadnuc od politickej "korektnosti", ich úroveň faktografie, štylistiky a formálnej stránky za posledné roky prudko prudko klesá (známe Kordovo "a toto sa tu jak stalo?" a pod. )OT OFF
Developovat tiez, ale to slovo pouzivam zo zvyku, ani som sa nad tym nejak nezamyslel, skill v tomto pripade nema uplne presny ekvivalent v slovencine.
Joyki
Oni sleduju prepravne prudy asi. Teda ze autobusy su ludoprazdne vsade, uz aj na linke BA-SC. Uz by to chcelo nejaky IDS.