Reakcia na: 810zssk #181691:
http://www.bratislava.sk/MsZ/Archiv/MsZ_12_06_27_28/64_BID.pdfAktualizujem sa, podla vyssie uvedeneho materialu ma byt dopravna optimalizacia uz v decembri spolu s PCL. Mozno je to tak dobre, aspon to ludi prinuti tie PCL vyskusat a jednorazove listky pojdu do zabudnutia ? Este dufam, ze sucastou zavedenia PCL budu aj celodenne listky.
Inak tie schemy liniek vyzeraju dobre, som veeeeelmo zvedavy ake to bude v praxi
luky133
"V januári 2012 bola na Dopravný podnik Bratislava, akciová spoločnosť podaná žaloba spoločnosťou WIXOON, s.r.o. o náhradu škody vo výške 1 114 709€ s príslušenstvom." Vie o tom niekto viac? ?