Nevie niekto, čo si riešia vodiči električiek pieskovaním za jazdy popri ľuďoch alebo autách dávajúcim prednosť električke???
Dosť nechutné, keď to človek dostane do očí.
ale som rád, že prvá epizóda telenovely "Označovanie pásiem na teplomeroch" skončila. Uvidíme, kedy sa skončí telenovela "Bratislavská integrovaná doprava" a potom môže prísť druhá epizóda, kedy tam budú 10 rokov dávať pásma 100 a 101
no pokuta za psa je 2eura ... a mne sa dokonca minule stalo chcel som íst k veterinarovy lebo moj pes mal osynu v uchu mal som ho na rukách (je to toy pudel cize ma asi 20 cm .. ) a vodič mi odmietol otvoriť dvere ze nemám vodítko .. ako v podstate bol v práve ale aj tak toršku súdnosti pes co je mimo a ma 20cm .. ale beriem prepravní poriadok som porušil ... v tom momente ma to ale naštvalo.. ?
neobyčajný si, keď poriadne smrdíš, máš so sebou aspoň 5 igelitiek alebo si potmavší - vtedy si nemusíš cvikať žiadny lístok a revízor ťa zďaleka obíde
tak ja sa len pýtam nakoľko včera šli v 61 v úseku Račianske mýto - Zimný štadión revízori a na Trnavskom mýte nastúpila slečna (cca 20rokov) s pudlom a na Zimáku jej prikázali vystúpiť a čosi spisovali.. Asi aj lístok nemala, ale kedze som nemal čas tak som sa nechcel zastavovať.
Pokutovaný pokiaľ viem nemozes byt, ale mozes byt vykazany spolu so psom z vozidla MHD. Uz som to par krat videl ,ako sofer vyhadzoval najma velke plemena psov bez nahubku. ?
Zmeniť zobrazenie
Hľadá sa v texte príspevku aj v mene používateľa. Súčasne je možné hľadať viac výrazov oddelených medzerou. Návod pre pokročilé vyhľadávanie nájdete tu.
810zssk