Reakcia na: Vladimír #18022:
DPMŽ nepoužíva prejazdy? No, neviem, cez víkend má linka 26 len 4 páry spojov (zo žel.st. 5.45, 13.45, 17.45, 21.40). Neviem, ktorá linka ich robí (30?), ale silno pochybujem, že by to bolo samostatné vozidlo. Určite sú prejazdy cez víkend medzi 6 a 16. Ešte nedávno robievala večer jedna 28-ka spoj na 6-ke, ba pamätám, že bývali aj nejaké prejazdy autobusov z linky 2 na trolejbusovú linku 5.


Andrej (Anndy008)
Ved len priklad - mam pracu cca 6km z domu. A busom cestujem 40min (s prestupom) a autom to mam 10min (po tej istej trase). Cize denne usetrim len hodinu! a ked clovek pracuje - tak si zacina viac vazit volny cas - lebo ho ma malo. Cize uz len v casovej uspore je auto v BA obrovska vyhoda - a to neratam tlacenicu a spinu...
Tiez by sa mi pacilo sadnut do eliny niekde v petrzke - (klimatizovanej) cistej a pohodlnej a nie prepchatej - doviezst sa niekde na trnko, alebo, racko za 10min a pohodicka... Ale k tomuto to nesmeruje bohuzial - ani naznakom... :(((.