Vladimir: ja za danych kriterii plne suhlasim s M@rtinovym poradim. Tiez Presov radim pred Zilinu. Mas iny pohlad a poznas nedostatky Presova. Druha navsteva ZI mi skorsi dojem len potvrdila. Tesi ma zaradenie BB hned za spicku.
Snad se něco změní.
Proste si mal "stastie" na "krasne" vozy. Ale ver mi, ze mame aj omnoho lepsie, ver tomu! Aj medzi TamBusmi aj medzi Ikarusmi vsetkych radov aj medzi Karosami.
Sme ho dali na mesiac do Petrzalky, lebo nemali klbate vozy a pozri ako nam ho vratili naspat na Trnavku. Uz po par dnoch mal naburany zadok. Uznavam, bol to srot aj predtym, ale nie az taky. 
m@rtin
Jeli jsme asi autobusy asi 20X. Žádný z nich nebyl čistý. Projeli jsme velkou část města a nenarazili jsme na Ikarus 280 nebo Tambus v dobrém stavu.
Frenky, to není mé opětovné kydání na DPB, to je fakt. Jestli vůbec DPB dokáže vypravit mezi lidi něco podobného, čím jsme jeli asi 5X, tak tu nejde o to, že jsou některé vozy v dobrém stavu, ale o to, že situace s autobusy je velmi, velmi špatná.
Nevím, jak jsi obeznámen se stavem vozidel třeba v ČR, ale pokud se ti zdají některé vozy v pořádku, tak by to možná chtělo nějakou tu exkurzi třeba v Ostravě, Brně nebo Praze. A připomínám, nejde tu o peníze. Rád bych ti ukázal jak vypadají autobusy v PRaze po deseti letech. Bratislavské autobusy jsou špinavé, zrezlé, zastaralé. Jak píšu, autobusy jsme cestovali aspoň 20X a to všemi typy a nenarazli jsme na autobus o kterém bych mohl říci, že:
-na svůj věk vypadá, tak jak by vypadat měl
-že je vytřený
-že má čistá sedadla a ne mastná
-že zvenku neprosvítá nikde rez
-že na boční plechy nejsou přinýtované další kusy jiných plechů
Zatím mě nikdo nepřesvědčil, že v Bratislavě nejsou autobusy v celém bývalém ČS nejhorší. Stojím si za tím, že jsou. V Košicích je údržba si také děsná, ale tam to zvedají aspoň ty Solarisy. Jak je možné, že DP, který vlastní 550 vozidel, nekoupil během 5-ti let žádný nový vůz, kromě Sorů a dvou Ikarusů 412?
To je pořád dokola ta samá písnička.