Inak napadlo ma, že by nebolo od veci, keby sa linka X13 buď predĺžila zo Šafka na Kamenné námestie (točila by sa cez Rajskú a Dunajskú ako L104, alebo keby chodila okružnou trasou Hlavná stanica - Kollárovo námestie - Ul. 29. augusta - Špitálska - Štúrova - Pribinova - Ul. 29. augusta - Kollárovo námestie - Hlavná stanica?
Valec
http://www.bratislavskykraj.sk/clanok/aktualne-spravy-82-kou-opat-do-areny.aspx