Reakcia na: 810zssk #179322:
To menenie transparentov sa bude musieť spraviť... asi ručne...lebo obojsmerne, keď dojde na zastávku linka s pôvodným číslom, niektorí ľudia do nej nastúpia v domnení že je to tá "pôvodná" linka a bude pokračovať naspäť na to "svoje sídlisko". Vodič to po čase odklikne, zasa s pár sekundovým oneskorením sa na transparentoch zmení linka aj cieľ, ale "múdrejší" ľudia čakajú na zastávke lebo doteraz videli pôvodnú linku ktorá je na svojej "konečnej". V čase keď sa označenie na transp. zmení už dávno nikto nenastupuje a nevystupuje takže vodič zazvoní a odíde. A v tom si všimnú ľudia že je to už nová linka a ide tam kam chcú ísť....

Sharpay
V smere na Nové mesto takmer všetci cestujúci vystúpili pri Poluse, 5 ľudí išlo ďalej, ale na Zátiší vystúpili 3. Vo voze som ostala iba ja a jeden pán, ked elina zavrela dvere a čakala na semafore, po ohlásení nasledujúcej zastávky sa ten pán opýtal vodičky, či ho ešte pustí von, lebo chcel ísť na ZP a pustila. Takže na ŽST som išla iba ja. Naspäť nastúpilo na ŽST Nové mesto 7 ľudí a vozidlo (7116) sa naplnilo až pri Poluse + revízori... ?