Reakcia na: 810zssk #178939:
Teda, ta vtipnost (skor absurdnost, ale ja som vesely clovek
) spociva najma v tom, ze do vela casti tie busy aj realne idu, len neberu ludi. Uz som pisal nejake podnety na zmenu (preprava cestujucich na niektorych sluzobakoch), uvidime co mi bude odpisane.
810zssk