Reakcia na: MatejBA #178862:
1. Mimo zastavky by sa stat nemalo (porusuje sa to vacsinou len ak je odklon operativny; neplanovany).2. Na Chlumeckeho ex-bus zastavke dnes parkuju auta.

(aj teraz stavaju ne?)
Je tam aj cp prezentačných jázd, normálny cp, cenník a zvýhodnené cestovné počas prvého mesiaca...
A CP plati ten co je na cp.sk, ano? Lebo RJ ho ma az od 4.3.
Jasne, ze vsetko su Talenty.
810zssk