Reakcia na: 810zssk #178811:
ako sa to vezme, skoda, ze sa to nezacalo kusok skorej, stacilo keby zacalo v roku 1984, tak v 1989 by to uz bolo temer pred dokoncenim, najma tunel pod dunajom. na tom videu je vidno aj prieskumnu stolnu...teraz ale trpime tym ze sa bohuzial v 1990 vystavba zastavila a 5 miliard islo do kelu .. keby sa dokoncili aspon hrube stavby hned po revolucii, tak sme v tazkej pohode ..
ale teraz je na to neskoro a uz 20 roko zase trpime s tym, ze bude sa stavat metro. som dufal, ze sa to konecne zrealni aspon na uroven brna .. ale stale sa tu sniva
Valec