Reakcia na: 810zssk #178712:
N72 určite nerozbíja systém, keďže čaká na všetky štyri autobusy od Hl.st. smer Hodž., takisto je prestup na stanicu v smere naspäť z Dolných honov.Mimo systému sú skôr N44/N47, najmä teda odchod N47 X:25 z Hodž. je taký, že nie zo všetkých smerov je naň prestup. Lenže vzhľadom na trasy a jazdné doby by sa musel asi pridávať voz, ak by mala aj N47 nadväzovať na rozvoz z Hl.st.
810zssk
Osobne by som na nocakoch spravil nejake kozmeticke zmeny + zaviedol linku N65 (preprava cestujucej verejnosti na SL6). Plus treba riesit linky kde sa brutalne nestiha chrono, napriklad N53.