Reakcia na: 810zssk #178689:
Zeby sla N5 na HS ? ? Alebo bude DPB " garantovat" Karlovestanom (okrem DD) prestup z nejakej stanicnej N linky na N5 na Obchodnej ? Okrem toho ani nemame zstavky na znamenie pre eliny, co by chrono N5 len natiahlo - nestihačka do hodiny
luky133
Ftáčnik hovorí o novinkách v doprave na rok 2012. V krátkosti zhrnul ako pokračuje príprava električkovej trati do Petržalky a taktiež hovoril o podnetoch mestských častí. Z tých čo prišli len 14 naplnia a ide len o podnety typu presun zastávok, úprava zastávok, zastavovanie viacerých spojov na danej zastávke atď... Žiadne rozšírenie výkonov sa tento rok nebude konať najskôr v roku 2013, ale aby naplnili všetky žiadosti potrebujú zaplatiť ďalších 8 milónov na prevádzku + náklady na nových vodičov a autobusy ? Tento rok by nemal DPB vytvoriť žiadnu stratu. To je v krátkosti čo tam bolo povedané. ?