Reakcia na: toldo #178429:
Pozri, ja som presvedceny ze MHD by si malo objednavat mesto nie zamestnavatelia a podobne. Mesto ale na to nema peniaze. Nuz tak treba zvysit dan o urcitu ciastku, ktora bude fixovana na MHD.
Imho by nebolo nutne nahradit 24 a 26, tie by si fakt VW mal platit navyse. Ale 25 a 92 by mali byt objednane mestom.

810zssk
Porovnanie je trefne, lebo nebyt SAV a dalsich firiem tak je nizsia potreba MHD. A keby naozaj kazdy zamestnavatel platil za svojich zamestancov poplatok na MHD (dajme tomu vo forme mestskej dane) tak by rozpocet DPB isiel brutalne hore. A mozno to je cesta.