Reakcia na: neoBB #178347:
Velmi jednoduchym: DPB a Volkswagen sa dohodli, ze doprava bude realizovana ako bezna linka s beznymi tarifnymi podmienkami a prepravou vsetkych cestujucich. Predpokladam, ze najma za to prve dostal Volkswagen nejaku zlavu. No a preto je logicke, ze tam chodia revizori. Ale ak platis cestovne tak ako mas, tak sa ich naozaj nemusis bat.
? ? ?
diky