Dobrý deň.
Dostala som od revizora pokutu - samozrejme v našej bezpečnej mhd sa obnos peňazí neoplatí nosiť, tak som neuhradila na mieste. Keď som sa pýtala na číslo účtu, tak mi povedala pani revízorka, že jasné, všetko vám dáme. Keď som ale dostávala akýsi papierik, tak mi pán revízor oznámil, že číslo účtu je iné a on ho nevie a že treba to ísť uhradiť na uvedenú adresu. No ja by som aj tak predsa radšej číslo účtu a čo ma najviac zarazilo, že mhd v hlavnom meste nemá ani konkrétnu kontaktnú osobu .....sory "super služby". Vedel by mi niekto seriózne poradiť nejakú osobu u ktorej by som sa mohla kontaktovať??
A ešte k revizorom, nie všetci cestujúci sú agresívni, aj ked cestujúci cestuje na čierno - je to vaša práca. práca s ľuďmi , tak ak je ku mne niekto milý, snažím sa aj ja.
pekný deň
Dostala som od revizora pokutu - samozrejme v našej bezpečnej mhd sa obnos peňazí neoplatí nosiť, tak som neuhradila na mieste. Keď som sa pýtala na číslo účtu, tak mi povedala pani revízorka, že jasné, všetko vám dáme. Keď som ale dostávala akýsi papierik, tak mi pán revízor oznámil, že číslo účtu je iné a on ho nevie a že treba to ísť uhradiť na uvedenú adresu. No ja by som aj tak predsa radšej číslo účtu a čo ma najviac zarazilo, že mhd v hlavnom meste nemá ani konkrétnu kontaktnú osobu .....sory "super služby". Vedel by mi niekto seriózne poradiť nejakú osobu u ktorej by som sa mohla kontaktovať??
A ešte k revizorom, nie všetci cestujúci sú agresívni, aj ked cestujúci cestuje na čierno - je to vaša práca. práca s ľuďmi , tak ak je ku mne niekto milý, snažím sa aj ja.

pekný deň
Napr mna ked idem na hlavnu stanicu dost kaká ze 83 niektori vodici proste vyckaju aj 5 dobiehajucich, a prestup na vlak (zastavka sokolska, a potom cez tratovku az na glavnu šťanicu) ktory vyuzivm ako MHD do DNV v ramci BID niekedy nestiham (pritom mi staci jedna-dve minuty) ktore ale nemam lebo sme cakali na ludi ktori si nevedia zorganizovat cas, pricom mne ho potom totalne rozhadzu.
fanatikmhd
(50,70,28)a previest sa na malu scenu kde mam s tymto busom sancu tu 95 chytit. Za dalsie vo vecernych hodinach ma 95 10 minutovy interval, co je porovnatelne s vacsinou liniek v BA. A buhuzial ako CESTUJUCI v elektricke nemam pravo prestupu, musi mi vyprsat listok koli tomu aby autobus stal o par metrov podalej pricom 5-10 sekund by mi stacilo na prestup? (ono bus nie je ze uz odchadza zo zastavky ked elektricka ide, bus zatvara dvere sucasne s otvarajucimi sa dverami elektricky!)
A nechces 10 sekund na prestup. A kolko je idealny cas na prestup pri -18°C ? pol hodina? podotykam ze sa jedna o vzdialenost (kedze stavam v poslednych dverach elektricky) cca 10 metrov a moja chodza je viac nez rychla! A vacsinou len kukam ako sa slimacim poihybom kotula 95 prec pricom aj tak zastavi na krizovatke, kukne auta iduce po sturovej, az potom mu padnu gule a pojde... Genialne. Naopak je velmi zvlastne ze tu to nejde, ale na inych miestach to v pohode ide! (molecova, i ked musis skocit do cesty)