Dobrý deň, zaujímalo by ma, či nikto ešte neuvažoval o možnosti "električenky" pre psov. Ja mám električenku a keďže jazdíme len mhd, nie autom a každý deň so psom, celkom by bodlo, keby takéto niečo existovalo.
(pardon za doublepost, omylom som poslal skor ako som chcel)
810zssk
Jedna linka na radialu uplne staci. Dve su maximum.