Reakcia na: Ike #177745:
Navrhujem robiť rozdiel medzi električkami a trolejbusmi to po prvé. Po druhé, jasné že to, že ako jediné mesto široko ďaleko naokolo (bez ohľadu na rozchod) nemáme NP eliny je vážny nedostatok. Ale tak ak sa raz niekedy nebodaj bude robiť tender na NOVÉ el., určite nech sú NP. Ale to bude dajme tomu 10-20 ks? Ale neodsúdim teraz všetky T3 že patria do múzea. Pozrime sa ako vyzerajú "vane" Varia LF, z akej koncepcie vychádzajú... a ako šoto-sen (nie z mojej hlavy) spraviť napr 20 súprav Vario LF+T3P.
MatejBA
Lebo potom preco sme neopravovali stare sanosy ci 9Tr a starsie? Preco nam teraz nejazdia pravidelne, ked su/boli dobre a fungovali? Preco napriklad vieden obnovuje vozidla pravidelne a nenechava si stare spolahlive vozy?