Reakcia na: N/A #177713:
Ono je hlavne nezmysel všwetko prevádzať na nejaké vzorca, výhodnosť a nevýhodnosť.Auto dnes 80% ľudí proste potrebuje a jazda MHD je potom za marginálne náklady (ktoré ašte stále dajú takých 15 - 25 centov na km). Ale autom sa nejazdí preto, že by to bolo lacnejšie ako MHD: To tu zaznela asi tak tisíckrát od založenia tohto webu.
810zssk