Reakcia na: Peter6607 #177494:
Ja si skôr myslím že je naivné myslieť si že zlí zlí finanční žraloci v SORe dodajú do Bratislavy autobusy úmyselne horšie než do Prahy. Výroba je štandardizovaná, autobusy dávajú dokopy tí istí ľudia na tej istej linke z rovnakých komponentov od rovnakých subdodávaateľov a rovnakými postupmi, tak kde vidíš priestor na nejaký výkyv v kvalite? Žeby po fabrike chodil majster a ukazoval robošom "Nó, tak tenhle jede do Prahy na něm to vše utáhněte jó a tendlecten je pro ty sprostý čoboly v Blavě tak tam na ty šrouby klidně serte?" ?
Ale inak su to bezne CL
luky133
"Eurofondy sú použité aj na budovanie trolejbusovej trate na úseku Pražská Hroboňová či preferenciu električkovej dopravy na Vajnorskej radiále." Dokonca tam spomínajú obnovu námestia na Dlhých dielov, ale pokiaľ viem tak to už bolo dokončené a za krásnych 600 000,- € majú Dlhé diely pár štvorcových metrov dlažby + odizolovanie garáži a nové lavičky (takto sa "nenápadne" kradne) preto mi príde divný ten článok...