Reakcia na: Majo #177143:
klikla na nejakú odpoveď bez toho aby vedela čo to v skutočnosti znamená.. ?
lebo ak si dobre pamätám nejaký výrok v zmysle, že: "keď sa to osvedčí, DPB z toho bude mať peniaze"
rovnako ako na DOD 2011 ujo zo ČumAIdz hovoril, že v niektorých telkách budú dávať animáky
MatejBA
2.) take predlzenie 31 je kravina, lebo to je v podstate 39 skratena o "par" zastavok - k comu to je dobre? Podla mna system 31 a 39 nie je zly ale s tym, ze 39 ma byt nosna a 31 prave doplnkova v casoch spiciek a/alebo v inych potrebnych casoch a mala by byt skor riadena podla dopytu ako 131 a 141 (aj ked viem, zeby to slo tazko realizovat v BA)