Reakcia na: intony #176934:
A potom sa cudujme, ze tu elektricky upadaju. To co je nutne riesit opat posuvame na ukor niecoho ineho. Je to smutne.


Skôr som zvedavý ako budú odlíšené tie rôzne dojazdy 202.

A to uz bolo po tom, co vystupila cast cestujucich na Molecovej.
d3k0
Samozrejme, predpokladom je, mat to kvalitne linkove vedenie. A BA ho po predoslych optimalizaciach ma celkom dobre, az na tie elektricky.