Reakcia na: Solider #176757:
Absolutne nevidim dovod preco by MC mala zbierat podnety a potom ich posielat mestu namiesto toho aby ich posielali priamo obcania. Ano, MC sa moze ozvat, ale prioritne by o nazor mali ziadat zakaznikov.Mimochodom, cele MC su imho hlupost.

richardhudec
Ako mám tomuto prosím Vás rozumieť? Splatnosť faktúry bola 03.12.2010, za každý deň omeškania poplatok 0,05% z ceny vozidla a faktúra bola uhradená 30.11.2011...Znamená to, že toto vozidlo stálo aj s úrokmi z omeškania o vyše 70 000€ viac??? Úplne sa tomu nerozumiem, tak mi to skúste niekto vysvetliť, či mám pravdu. ?