Mali by ste prerobit tu vasu "mobilnu" stranku - absolutne nepouzitelna na niektorych smartphonoch (napriklad na mojej Omnia7 ci OmniaHD, spoluziakovom HTC Wildfire a Nokia 5800XPM) - male pismo, biele pozadie skonci tak v 30%, necitatelne a hlavne POMALE! Dnes som musel pouzit stranku DPB s tym, ze na ich plnej stranke som nasiel info o CP skor ako na vasej mobilnej ...
Mike
Napr pre ilustráciu keď im pán štátny radca V. 1/6 natlačil všetkým do hlavy že jediný správny rozchod je vieme koľko mm, tak tí ľudia sa potom stále pýtali predstaviteľov mesta že "no kedy už prejdete na tú 1435?" prípadne pri každej rekonštrukcií električkovej trate sa pýtali "a je tam už príprava na zmenu rozchodu?" ...