"Okrem tunela chcú Železnice opraviť a postaviť nové zastávky vo viacerých lokalitách. Medzi ne patrí napríklad zastávka Devínska Nová Ves – sídlisko, Lamačská brána, Trnávka či Ružinov. Železnice pri nich postavia aj takzvané záchytné parkoviská, kde vodiči budú môcť svoje autá odstaviť. Súčasťou integrovaného systému je aj železničné napojenie Letiska Milana Rastislava Štefánika v Bratislave na električkovú trať či postavanie koľajníc v celej Petržalke. Tieto projekty však chcú v Bratislave realizovať v ďalších rokoch."
Samozrejme, podme realizovat nezmyselny megalomansky vlak a zmysluplne projekty budeme realizovat v dalsich rokoch. Odtialto sa fakt len odstahovat da.
Samozrejme, podme realizovat nezmyselny megalomansky vlak a zmysluplne projekty budeme realizovat v dalsich rokoch. Odtialto sa fakt len odstahovat da.
Kde boli ludia, ked sa hovorilo o predaji pozemkov? Kde boli ludia ked sa to predavalo? Preco sa ozvali az ked Henbury Dev. zacal burat PKO? Ci je bezne predat pozemky pod budovou a ocakavat, ze novy majitel bude zadarmo trpiet staru budovu na svojom pozemku bez akehokolvek ineho zameru ci umyslu?
Peter6607