Dnes som po dlhom case navstivila tuto stranku a popravde mala som problem sa zorientovat. Stara stranka bola ovela ovela prehladnejsia, toto mi pride trosku prehnane.Nevadilo by mi ani ak by stranak bola takto zmenena, ale ten dizajn, mi pride prehnany, strasne to taha oci.Stara stranka bola ovela lepsia.
richardhudec
vitajte v programe "Vy sa pýtate, Andy odpovedá", v ktorom sa dozviete odpovede na Všetky Vaše otázky ohľadom čohokoľvek na tomto svete. Takže ak Vás zaujíma prečo vyhynuli dinosaury, alebo ako dýcha dážďovka, neváhajte a pýtajte sa. ? ? ?
Týmto príspevkom som chcel len vyskúšať, ako funguje pridávanie nových príspevkov a keďže mi nič konštruktívne a k veci nenapadlo, napísal som čo som napísal a týmto sa za to ospravedlňujem. smoker#