Vsetci --> Pochopte pls, ze ja tu nechcem rozoberat ziadne blbosti. Ale pravdou je, ze na tomto fore bola stranka mestskadoprava.sk viac krat zhadzovana, oznacena za otrasnu, jej materialy za nepravdive a kritizovana prave zakladatelmi imhd.sk. Pre mna je to dost neprijemne, ked niekto uraza takto pracu mna, Zrebca, Jajcaja a Hammonda. Kazda zo stranok, teda aj imhd, aj mestskadoprava, maju podla mna nieco lepsie a nieco horsie a urovnou su na tom rovnako. To, ze na Slovensku su 2 taketo dobre stranky je podla mna len a len vyhodou. Ked by konkurencia neexistovala, som si isty, ze obidve stranky by boli na horsej urovni.
Spectre --> Taku odpoved som PRESNE cakal. Stale pises len o tom fore a aj ked som sa Ta uz viac krat pytal, CO ESTE MATE OD NAS, ked ste nas na tomto fore uz tak vela krat urazili, NEVIES mi na to odpovedat. Ja som za to, aby si to tu VEREJNE napisal, aby ludia VEDELI, ze okrem toho, uz spominaneho fora nemame z Vasich stranok NIC a, ako som povedal, ak chces to forum odstranit, STACI LEN POVEDAT. CIM budes argumentovat potom ? Napis mi konecne pred vsetkymi tymito ludmi, CO mame Vase, nech tuto diskusiu raz a navzdy ukoncime.
Spectre --> Taku odpoved som PRESNE cakal. Stale pises len o tom fore a aj ked som sa Ta uz viac krat pytal, CO ESTE MATE OD NAS, ked ste nas na tomto fore uz tak vela krat urazili, NEVIES mi na to odpovedat. Ja som za to, aby si to tu VEREJNE napisal, aby ludia VEDELI, ze okrem toho, uz spominaneho fora nemame z Vasich stranok NIC a, ako som povedal, ak chces to forum odstranit, STACI LEN POVEDAT. CIM budes argumentovat potom ? Napis mi konecne pred vsetkymi tymito ludmi, CO mame Vase, nech tuto diskusiu raz a navzdy ukoncime.
Bon-Cu
>>> ! Hlasujem ZA druhy prispevok Turba !
SOR>>>Potreboval som si spravit niaky malokapacitny
bus, na vyber mi zostal len SOR B9.5. Teraz som si ale spomenul, ze existuje aj SOR B7.5. A teda ked
9.5-ky su vacsie ako v BA potrebujeme, preco sa nekupuju 7.5-ky! Inac, musim dat pochvalu www.sor.cz
za aktualizovane /nie moc caste, ale je/. To na
strankach niektorych slovenskych firiem ani neodpovedaju na e-mail. Na co ho tam potom davaju!