Reakcia na: david1 #176270:
napriek tomu,ze nechodi priamo cez EUBA, stale je to linka preferovana studentmi do skoly, nakolko je to priamy spoj na Hopu a ta pesia zachazdka nie je taka strasna medzi Bulikovou a EUBA. Poznam z vlastnej skusenosti ? .
len sa neviem dopracovať k názvu 12-tej zastávky na hlavnej trati - všade píšu, že ich bolo 12, ale menujú iba 11...
MARAD
http://www.marianka.sk/web/pictures/2011_11_22_cp1.png
http://www.marianka.sk/web/pictures/2011_11_22_cp2.png
V Marianke sú plánované tri zastávky. Obyvatelia majú možnosť sa k návrhu vyjadriť do pondelka 28.11.2011.
?