Reakcia na: eripmav #176122:
To je iba náhoda, ja som revízorov v Prahe stretol aj BEZ policajtov a to rovnako aj vo Viedni, kde ma vo štvrtok kontrolovali tri mladé študentky-revízorky. Policajtov v pätách nemali, jedine tak na telefóne.
eripmav
zakony CR a SR sa oddelelili pred takmer 20 rokmi...
este raz, preco chodia revizori v Prazskom DP s policajtami? ja som ich v Prahe inak nevidel, nie som sice v Prahe casto, ale v Prahe ma revizori kontrolovali castejsie ako v Bratislave, co je inak dost zvlastne...