Reakcia na: Ámos #176032:
Cestovanie na čierno nie je ani len priestupok, tobôž trestný čin. Až keď odmietaš uhradiť úhradu revízorovi, potom sa začína priestupkové konanie.A ak tu už niekto spomína Viedeň, cestovanie bez lístka v takýchto mestách a patba revízorovi je len forma platenia cestovného, tak sa už zobuďte a pozrite si nasledovný odkaz, kde sa píše, že cestovanie bez lístka je najdrahšia varianta cestovania MHD. Dokonca sa tam píše, kde budú revízori. ? ? ?
http://www.wienerlinien.at/eportal/ep/channelView.do/channelId/-31786/pageTypeId/9083
N/A