unos neplnoletej osoby??? to by v pravnom state bolo na riadnu basu... vybavovat formality s neplnoletou osobou bez pritomnosti zakonneho zastupcu??? toto uz snad nemoze nikto mysliet vazne... pravny analfabet rozotrie dopravny podnik na sude, resp. sud by ani nemal zacat konat a z vlastneho podnetu by mal iniciovat trestne stihanie v inej veci - unosu maloletej...
"Náš ambiciózny plán je, aby sme v druhej polovici budúceho roka mali aspoň časť územia bratislavskej župy a Bratislavy integrovanú, v tejto prvej etape uvažujeme o Záhorí," vyjadril sa Frešo. ?
Ináč povedané plánuje sa to roky a roky sa to odkladá. ?
Spomenul si akurát STK s tým, že ani nevieš sám, kde je problém. Tak sa pýtam. Lebo denne vidím pražské SOR-ky ako jazdia, STK prechádzajú, po prvej vlne problémov sa už ani nelámu, tak neviem, kde je bratislavské špecifikum.
Totálny odpad. Novinárske remeslo sa stáva morálne väčšou stokou, než prostitúcia.
Zmeniť zobrazenie
Hľadá sa v texte príspevku aj v mene používateľa. Súčasne je možné hľadať viac výrazov oddelených medzerou. Návod pre pokročilé vyhľadávanie nájdete tu.
810zssk