Spomenul si akurát STK s tým, že ani nevieš sám, kde je problém. Tak sa pýtam. Lebo denne vidím pražské SOR-ky ako jazdia, STK prechádzajú, po prvej vlne problémov sa už ani nelámu, tak neviem, kde je bratislavské špecifikum.
" Člen Dozornej rady DPB a staromestský, mestský a krajský poslanec Martin Borguľa (Smer-SD) upozornil na zlú finančnú situáciu dopravného podniku. V tejto súvislosti vyslovil obavu, že náklady vyvolané rekonštrukciou trate na Hlavnú stanicu ovplyvnia autobusovú linku č. 147, ktorá jazdí z Hodžovho námestia na Búdkovú cestu..... "
Co ma ta L147 s vylukou elektriciek a navalom neBratislavcanov ? ?
Zmeniť zobrazenie
Hľadá sa v texte príspevku aj v mene používateľa. Súčasne je možné hľadať viac výrazov oddelených medzerou. Návod pre pokročilé vyhľadávanie nájdete tu.
S499.1023