Reakcia na: TomJ #175989:
a na trati budú predbiehať ostatné račianske eliny
inak, potom v smere do centra by tiež mali stáť iba na ŽST a potom až na SNP
inak, potom v smere do centra by tiež mali stáť iba na ŽST a potom až na SNP
Rakusania si na to dost potrpia.

david1
Malo by to byt jasne dane ku ktorym rychlikom pojde posila,aby sa vedeli aj ludia z vlakov zariadit a pripadne vystupit na Vinohradoch ci Predmesti.