Reakcia na: Andy #175802:
To áno. A okrem toho sa pri novej generácii vozňov a vlakov či v rámci rozširovania úrovne služieb dostaneme k zásuvkám v celom vlaku, či k internetovému pripojeniu. Pre mňa je v prvom rade podstatný hluk motora autobuse, ktorý mi veľmi príjemný nepríde (aj keď dokáže momentálne uspať ?
810zssk
Inak tiez je pre mna zaujimava flexibilita SA listkov a moznost jednoduchej kupy cez net (co pri ZSSK nie je mozne ak si nekupujem SparDay, ktory si nekupujem lebo ho proste nikdy "nechytim").