Reakcia na: 810zssk #175766:
? Foto náhodou nemáš? V češtine na papieri s logom ČD to je?Re #175767 david1: Áno, jedine cez Wolfsthal, Hainburg a Niederweiden - časovo to neviem odhadnúť - poriadna nadchádzka by to bola...
Čo si ja pamätám, tak asi nikdy nebola pri podobných výlukách zabezpečená náhradná autobusová doprava medzi Devínskou a Marcheggom.
Ale zaujímalo by ma, ako by dopravu medzi DNV a Marcheggom riešili operatívne v prípade mimoriadnej udalosti (napr. vykoľajenia vlaku). Že či by ľudia cestujúci z Viedne museli v Marcheggu čakať hodiny až na odstránenie nehody... ?
Re #175765 Peon: Pre úplnosť ešte mohli podľa mňa pre Rakúšanov dodať, že na linku MHD č. 93 si treba kúpiť 15-minútový cestovný lístok (v prípade, že si dotyčný nezakúpi príplatok na bratislavskú MHD na celý deň).
Informujú o tom v poriadne veľkom predstihu (ZSSK zatiaľ mlčí), pritom výlukové práce budú prebiehať na slovenskom území!
Mne pripomína Axer.
Vladimír
Pravdou je, že nemôžem o sebe hovoriť ako o každodennom používateľovi MHD v Bratislave. Používam ju nepravidelne, prevažne cez víkendy, ale pomerne často. V mnohom som jej kritikom, ale nikdy ma nenapadlo ju považovať za nespoľahlivú. Naopak, vždy som sa k plnej spokojnosti dostal kamkoľvek som v rámci mesta potreboval ísť. Alebo som len zriedkavo nenáročný typ zákazníka?