Reakcia na: 810zssk #175594:
L221 bola dosť vyťažená... až na stanicu sa ňou veľa ľudí neviezlo, ale bola slušne naplnená tak po Trnavské alebo Račianske mýto.. a na moje prekvapenie ľudia do nej surovo nastupovali ako keby jazdila každý deň ?
810zssk