Reakcia na: TomJ #175445:
to bolo o 9h rano, ked konci spicka. cize, este sme dokonca videli jednu 94, ako sa vracia z mesta, no uz so sipkou do vozovne... potom sme sa hromadne presunuli na 93 na Smolenicku, ale 93 isli uplne mimo hrafikon a zo Smolenickej na SAV som lizal dvere a to niesom Pridvernik zanovity. Vela ludi po zastavkach sa nedostalo do busu ?
Joyki
Vybudovanie prestupných terminálov v budúcom roku v MA, SC, PK.
Riešenie ŽST Senec bude potrebé zo strany mesta, keže už aj v súčastnosti stanica v špičke nevláda nápor cestujúcich, 1 pokladnica, veľmi malá čakáreň, kapacitne nepostačujúce odstavné miesto pre bicykle, absolútne nulové služby (noviny, jedlo atd.).