Reakcia na: Mike #175416:
Nuz, tak konecne snad bude motivacia spustit tu BID. Aky je sucasny termin?
Kazdopadne SL robi v tomto smere pokroky - hlasice (este keby ich vodici nedavali ticho), oznacovace.. uz len to tarifne zintegrovat



miesto je vyznacene, ze polovodici parkuju na zastavke je problem pre policajtov (ktori si tam obcas zaparkuju tiez) a odtahovky...
kiez by bola schvalena co najskor
Nick