Reakcia na: Ámos #175335:
Aspon spomalovac by mohli na zaciatok zastavky namontovat a obnovit vodorovne znacenie. To su minimalne naklady. Pravda je ,ze vacsinou tade prefrcia mimoBratislavcania,ktory taketo zastavky nepoznaju. To vsak plati aj pre opacny smer,kde bol ten problem aj v minulosti. Tiez je tam uz zodrane vodorovne znacenie.

kecho
Re #175297 Mike: súhlas, teraz je na redukciu na 2 linky ideálna doba, naposledy bola taká pri súčasnej výluke tunela a trnavského mýta a bohvie kedy sa bude takáto "šanca" opakovať...
Re #175298 Ivan3: oni to opravia rýchlo, ale zaplatíš to ty?
Re #175307 d3k0: vystupovanie na cestu pri štátnej kase, kde sa zbiehajú 2 prúdy áut im vtedy nevadilo?
Re #175321 záchranár: najprv si počkáš, kým budú peniaze na rekonštrukciu "časti 1" a potom budeša čakať, kým IPR postaví stanicu... tipujem , že "okamžite" po tom, ako sa spraví trať na Starom moste, tak sa pustia aj do stanicových koľajníc