Reakcia na: Ike #175169:
Hm, ak by si umožnil L59 využívať električkovú trať do mesta (zaujímavý nápad, stálo by za to vidieť konkrétnejšiu predstavu, ako by to mohlo fungovať, najmä ako by sa autobus zaradil naspäť do pruhu smerom na Mýtnu - alebo by premával cez Radlinského?), tak hneď odpadá celý argument o zhoršení per L59 pri redukcii pruhov z troch na dva.Richardov nápad sa ti páči, vrátane riešenia v protismere - zachovania dvoch pruhov a umiestnenie pravého z nich na úkor chodníka? Ak toto majú byť tie "realistické" riešenia, tak ďakujem.
intony