Som rád, že moj prispevok ste vnimali, ako trep. Dlho tu nebolo tolko blbostí, čo som ja napísal, že?... ?
Ja som za L210, vzhladom na to, že ASMN a Hl.st. je na inom mieste, i ked to cítiť, že velký prestup medzi tými stanicami nie je. Ale nech tá linka premáva nadalej na hl.st., i ked premáva len tak formálne.
A to už neviem, ktorú linku by bolo vhodné presmerovať na tú novú trať...
Ja som za L210, vzhladom na to, že ASMN a Hl.st. je na inom mieste, i ked to cítiť, že velký prestup medzi tými stanicami nie je. Ale nech tá linka premáva nadalej na hl.st., i ked premáva len tak formálne.
A to už neviem, ktorú linku by bolo vhodné presmerovať na tú novú trať...
odpovedzte si sami odpovedzte ?
Ike
a) bude tam kapacita prestojov aj pre 84 aj pre linku X?
b) bude tam vybudovana odstavna stopa?
ak hej, tak neni problem