Reakcia na: Solider #174806:
suhlasim, ale mam otazkya) bude tam kapacita prestojov aj pre 84 aj pre linku X?
b) bude tam vybudovana odstavna stopa?
ak hej, tak neni problem
) tak kludne sa to moze riesit tak ze stat proste prevezme niektore funkcie a bude ich sam platit, pripadne nejaky iny model kde ma stat nad tymto kontrolu.
a myslim, ze si asi myslel Hl. St - Lovinskeho nie?
zakaznik
Vzhladom na to, kolko penazi sa v BA rozflakalo na korupcii za posledne roky, nemate momentalne ziadne pravo pozadovat extra peniaze od statu. V porovnani s tym, co sa dialo v BA, bola politika na statnej urovni pomerne cista.