Reakcia na: Vladimír #174792:
A čo je také ťažké prejsť pešo 1 zastávku na SAV/Predstaničné, alebo si raz prestúpiť? A práve ľudia z okolia ako Šamorín zväčša BA aspoň trochu poznajú, takže oni to myslím zvládnu. A tých pár CP sa môže opýtať, keď naozaj nebudú vedieť.
810zssk