A keď už vyrývam.... toto je pekný downgrade:
http://www.dpb.sk/files/upload/docs/nezlavnene_cestovne_listky.pdf (2011)
vs.
http://www.dpb.sk/files/upload/docs/Vzory_CL.pdf (2009)
http://www.dpb.sk/files/upload/docs/nezlavnene_cestovne_listky.pdf (2011)
vs.
http://www.dpb.sk/files/upload/docs/Vzory_CL.pdf (2009)
Marek1978
to potesi, ked studaci cestuju z vychodu a ostanu visiet v TN.