včera som počul aj ja, ked som prestupoval z rýchlika na linku ŽST Senec - žel.zast. Báhoň. Náhodou som započul, ale len vzadu, aj to len tak, že autobus bol dosť prázdy a nevyprával nikto. Pridať hlas podľa mňa môžu, určite je tam aj volume a nie je tá nízka uroveň daná...
už to majú aj linky na záhorie, minimálne SORky, hlásenie je ale veľmi tiché, takmer nepočuteľné, a dnes sa mi stalo že hlásenie "sa zaseklo" a od jednej zastávky až po ďalšiu zastávku bez prestávky opakovalo rovnakú zastávku ?
http://e-vestnik.sk/#EVestnik/Detail/28094?&cat=11
Územný generel dopravy hlavného mesta Slovenskej republiky Bratislavy
Cieľom verejného obstarávania je vypracovanie územnoplánovacieho podkladu, ktorý svojim obsahom aktualizuje reálne trendy dopravných charakteristík mesta a nastaví možnosti ďalšieho územného rozvoja mesta z hľadiska dopravy.
Jaj tak ty sa rád natiahneš, niečo rýchle zješ a preto požaduješ v Brne prípoje ? . Ja to vidím tak, že si si vymyslel p94ovinu a teraz si k nej vymýšľaš dodatočné dôvody a je mi úplne jedno, čo k tomu ďalej dodáš. That's all.
A ešte si nezažil v EC okolo Prahy známeho týpka s notoricky známou frázou: "Dobrý den, dovolíte ke koši prosím?" ?
Zmeniť zobrazenie
Hľadá sa v texte príspevku aj v mene používateľa. Súčasne je možné hľadať viac výrazov oddelených medzerou. Návod pre pokročilé vyhľadávanie nájdete tu.
Viliam22
už to majú aj linky na záhorie, minimálne SORky, hlásenie je ale veľmi tiché, takmer nepočuteľné, a dnes sa mi stalo že hlásenie "sa zaseklo" a od jednej zastávky až po ďalšiu zastávku bez prestávky opakovalo rovnakú zastávku ?