Reakcia na: TeBeCe #174595:
"Nákup trolejbusů pokryje dopravní podnik ze svého rozpočtu. Město přispívat nemusí. „Platíme dopravnímu podniku za zajištění hromadné dopravy. Jak to udělá, je hlavně jeho věc,“ upozornil náměstek brněnského primátora Robert Kotzian."Kedy sa tohto dočkáme u nás?
a naozaj to bude elina? nemá to byť vlak?
810zssk
Co je vsak najdolezitejsie je nech v Brne nadvazuju busy SA a nemusim ist vlakom az do Prahy