http://imhd.sk/ba/index.php?w=213621323033ef393621323033ef1f&id=9483
? ? ?
Nedal by sa podobny prehlad spravit s linkami?
? ? ?
Nedal by sa podobny prehlad spravit s linkami?
lenže to je koniec fázy č. 1
MatejBA
Re #173463 TomJ: super, 6 ci 7 rannych odchodov nam nechali ... len zbytocne drazdia, to rovno mali zrusit tu linku a posilnit L28 ?
Re #173466 810zssk: to vies, nam by mala stacit nosna linka L35 z kuklovskej na polianky - vsetko ostatne je pre DD zbytocne, takze to treba zrusit ?