tak toto čo spravili s tou 78??? Zase ju rušia z Muchovho námestia? A čo majú ľudia akože z okolia Farského- sa dostanú tak maximálne po euroveu, to je najzápadnejšie... Inak si môžu pískať! Aspoň opravte Starý most!!! Na Šafko aby sme cestovali 10 minút...

kecho
určite? tu už neplatí, že doteraz predané PCL platia geografickým a časovým rozsahom na oblasť, pre ktorú boli vydané?
Re #173148 Peon: čiže oni ten "cintorín" presunuli na L70, ale v sobotu ho aj tak zrušia?