133 ze nezastavuje na molecovej je poziitivum, ale jednoznacne mala chodit aj poobede
50 - 10 minutovy interval cez pracovne dni nebude stacit si myslim aj ked budu chodit klby a cez vikend to tiez nebud nic moc, 50 mali nechat tak ako je, chodia stale plna
54 - podla mna ju mali spojit s 52 a hotovo, teraz sa zhorsi pristup cez vikend na vajnorske jazera a stanicu
78 - myslim si ze mohla koncit uz v euroveii
50 - 10 minutovy interval cez pracovne dni nebude stacit si myslim aj ked budu chodit klby a cez vikend to tiez nebud nic moc, 50 mali nechat tak ako je, chodia stale plna
54 - podla mna ju mali spojit s 52 a hotovo, teraz sa zhorsi pristup cez vikend na vajnorske jazera a stanicu
78 - myslim si ze mohla koncit uz v euroveii
frenky
Mne sa nahodou ta terajsia verzia linky 133 paci, konecne sa ukaze, kolko ludi s tym vlastne cestovalo z Dlhych dielov az do mesta a nie len na Molecovu.