Reakcia na: trac230 #172888:
to vysvetli DPB, ktorý radšej uprednostnil SOR.Aj tak neviem, ako chcú ďalej pokračovať, resp. čo budú kupovať skôr (ak teda za pár rokov získajú nejaké financie), trolejbusy, električky, alebo CNG autobusy, lebo Karosy nám nevydržia večne.
david1
35-ano
55 - ano
sluzi ako nahrada za zredukovanu L59 no nie je moc vyuzivana . Vacsina sa tlaci na L59.
58- nie nechat spicku s mini busmi pripadne zlucit s L57
51-nie
89-ano
133-ano
151-nie - je to 1,5km do kopca.
Zjednodusit trasu OD Slimak-Sliacska Najlepsie zachadzanim L50 aspon v hod.int./chyba vsak obratisko/
Tolko za mna